Menu

Příběh RAWFANa

… aneb, když ty psy prostě miluješ!

Kdo jsme my? Jsme jedním z vás. Čistokrevní pejskaři, pro které jsou psi členové rodiny. Jsou pro nás důležití stejně jako my sami, a proto pro ně děláme maximum. Psi mají duši, umí se stydět, mají smysl pro humor, ale také dokážou být smutní nebo mohou truchlit. Toho všeho jsme si vědomi, a proto se chováme tak, aby se s námi cítili co nejlépe. Zkrátka máme radost, když mají radost.

„Vezmete-li k sobě vyhladovělého psa a uděláte z něj zvíře kypící zdravím, nekousne vás. To je zásadní rozdíl mezi psem a člověkem.“ Mark Twain.

Jídlo je bezpochyby to nejdůležitější pro kvalitu a délku života jak pro člověka, taky i pro psa. Oblast jídla či krmení byla také tou nejtěžší otázkou, kterou jsme si pokládali. Jaké jídlo je pro naše psy to nejlepší? O tom, že se jedná o přirozenou syrovou stravu, nebylo pochyb. Ale jak taková strava vypadá, kde ji vzít, anebo jak ji připravit? Na to jsme jasnou odpověď neměli. V obavách, abychom nevyváženou stravou kvalitu života svým psům spíše nezhoršili, jsme začali studovat. Bylo to jako sestavovat jídelníček pro lidi, což bylo našim vysokoškolským oborem. O to to bylo „snazší“. Ale velmi pracné. Jelikož jsme měli opravdový zájem na tom, aby výsledek byl dokonalý, začali jsem spolupracovat s lékaři a odborníky a postupně vyvinuli vlastní recepturu. Měli jsme obrovskou radost, čeho jsme dosáhli a nezbylo nám nic, než si říct: „Proč se nepodělit i s ostatními?“ A tak se také stalo. Vznikl Rawfan.pokračování příště ...