Menu

Připravíme na míru pro Vašeho rafana!

Dopřejte svému mazlíčkovi vysoce kvalitní a plně vyváženou stravu přesně podle jeho individuálních potřeb. Vyplněním našeho personalizovaného dotazníku Rawfan na míru zajistíte svému psovi optimální stravu pro zdravý a kvalitní život. Získané informace z dotazníku nám poslouží k zohlednění všech vstupních faktorů jako je například jeho stáří, energetický výdej, plemeno nebo také jeho zdravotní stav a díky těmto informacím budeme připravení vašemu pejskovi poskytnout plnohodnotnou stravu šitou přímo na míru.

Chci rafana na míru

Jak BARF připravujeme?

Základem přípravy kvalitní stravy jsou především kvalitní suroviny a jejich složení v optimálních poměrech. BARF je pečlivě připravován z prvotřídní svaloviny a vnitřností, výživných příloh, čerstvé zeleniny, bylinek, semínek nebo také olejů bohatých na omega 3 a 6 mastné kyseliny. Nechybí ani důležité vitaminy a minerální látky, které jsou nezbytné pro zdravou a vyváženou stravu. Jedná se vysoce kvalitní kompletní krmivo, které již není třeba ničím doplňovat. Vybrat si můžete také některé z našich hotových kompletů.

Zobrazit nabídku

Vyrobené ručně a s láskou ke psům

Naší předností je, že všechny směsi jsou vyrobeny ručně a s láskou ke psům. Ruční výroba nám umožňuje pečlivě sledovat každý krok procesu a zajistit, že naše směsi jsou vždy vyvážené a kvalitní. Všechny ingredience jsou nakrájené na malé kousky, které jsou pečlivě promíchané a jednotlivé porce prakticky vakuově zabalené.

Při výrobě dbáme také na zdravotní a hygienické normy, abychom zajistili bezpečnost a kvalitu našich produktů.

100% vyvážená strava

Jednou z klíčových výsad naší stravy je především její 100% vyváženost. Každá směs je pečlivě sestavena tak, aby byla biologicky plnohodnotná a zároveň obsahovala optimální množství živin, minerálů a vitamínů pro všechny věkové kategorie psů. Zaměřujeme se na vlastní doplňkové zdroje minerálů a pečlivě sledujeme kvalitu a bezpečnost všech surovin, které do našich směsí zařazujeme. Cílem je poskytnout každému pejskovi vhodnou a vyváženou stravu, která mu pomůže zůstat zdravý a plný energie.

Individuální přístup

Rawfan na míru nabízí individuální přístup a umožňuje sestavit krmivo přesně podle potřeb každého jednotlivého pejska. Nejedná se tedy o sestavení stravy podle obecného schématu poměrového vyvážení (maso, zelenina, kosti), které je běžně dostupné a často diskutované na internetu.

O naše psí zákazníky se pečlivě staráme a rádi se Vám věnujeme i osobně. Snažíme se poskytnout tu nejlepší péči a výživu, aby Vaši chlupatí společníci dostali to nejlepší, co si zaslouží.

Pro zdravé i nemocné pejsky

Specializujeme se na poskytování stravy pro všechny pejsky, včetně těch, které trápí zdravotní potíže. Každý takový případ je individuálně řešen ve spolupráci s klientem a konzultován s odborníkem na výživu psů MVDr. Evou Štercovou, PhD. Na základě této spolupráce jsou posouzeny specifické potřeby pejska a navržena vhodná strava.

Potřebujete poradit nebo prodiskutovat zdravotní stav vašeho pejska? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme a vaše otázky zodpovíme.

Bez použití kostí

Častou otázkou je zařazení kostí do stravy. Jelikož zařazením kostí do stravy není snadné zajisti její vyváženost, nejsou ve směsích kosti použity. Důvodem je, že obsah vápníku a fosforu a dalších látek je v různých kostech rozdílný, a liší se i jejich stravitelnost. Proto pro dosažení optimálního množství všech minerálních látek a vitamínů, využíváme vlastní doplňky stravy, díky kterým je možné mít obsah a vzájemný poměr jednotlivých látek a stopových prvků vždy pod kontrolou. Více informací o problematice kostí si můžete přečíst v článku Co je Rawfan?

Schválená receptura

Všechny produkty Rawfan a naše další služby jsou profesionální a vznikly pod odborným dohledem MVDr. Evy Štercové, Ph.D., která je odbornicí na výživu psů. Naše receptury jsou pečlivě sestaveny v souladu s platnými nutričními standardy FEDIAF (Evropská federace výrobců krmiv pro domácí zvířata) a AAFCO a také s požadavky norem NRC. Tímto zajišťujeme, že naše produkty splňují všechny potřebné požadavky a jsou vysoce kvalitní a bezpečné pro vaše zvířecí společníky.

Co mi přijde domů?

Rawfana dodáváme ve třech různých velikostech balení, a to na 10, 20 nebo 30 dní. Jednotlivé porce Vám pečlivě naporcujeme na každý den zvlášť, abychom zajistili co největší pohodlí při krmení. Objednávku standardně doručujeme do 3 - 5 dnů od objednání. Aby k vám objednávka dorazila v optimálním stavu, odesíláme ji ve speciálním termoboxu, který udrží vaše objednávku dokonale zamraženou. Termobox nám můžete vrátit zpět a ušetřit při dalším nákupu. Jak na to a odpovědi na všechny Vaše další otázky najdete v Často kaldených otázkách.

Opakované objednávky a věrnostní slevy

Registrací v našem klientském portálu získáte okamžitý přístup k několika výhodám. Kromě sledování vašich objednávek získáte trvalou 4% slevu na veškeré nákupy jako registrovaný uživatel. Hlavní funkcí je jednoduché opakování předchozích objednávek, které můžete případně snadno upravit před dokončením. Vaše pohodlí je pro nás prioritou!

Přihlášení Registrace