Menu
Rawfan KRŮTÍ BARF senior
Zpět na nabídku

Rawfan KRŮTÍ BARF senior

Krůtí směs pro seniory je vyrobena z čerstvého krůtího masa, krůtích srdcí a jater, hnědé rýže, batátů, mrkve, chia semínek a rybího oleje, doplněné o potřebné vitamíny a minerální látky, pro podporu kostí, zubů, udržování svalů v dobrém stavu pro udržení zdraví pohybového aparátu..

Zvolte variantu:

Dostupnost: Skladem
+ -

Popis

Kompletní přirozená strava pro psí seniory ve věku od 7 let. Receptura obsahuje libovější maso s nižším podílem tuku, které jim poskytuje potřebné kvalitní bílkoviny a nevede k nežádoucímu přibírání na váze. 

Zjistěte více o výživě psích seniorů.

 

Jak vyrábíme naše prudukty

 

SLOŽENÍ:

54% krůtí svalovina, krůtí srdce a krůtí játra

44% hnědá rýže, batáty, mrkev, chia semínka, rybí olej

2% vitamíny, minerální látky a stopové prvky

 

OBSAH ŽIVIN:

protein (11,3%), tuk (7,7%), vláknina (1,1%), vápník (0,4%), fosfor (0,31%), hořčík (0,02%), sodík (0,07%), draslík (0,19%), B1 thiamin (1,9 mg/kg), riboflavin (4,3 mg/kg), niacin (46,1 mg/kg), B6 pyridoxin (4,5 mg/kg), železo (31,7 mg/kg), měď (4,8 mg/kg), zinek (34,1 mg/kg), selen (0,21 mg/kg)

 

DOPLNĚNÉ VITAMÍNY A MINERÁLNÍ LÁTKY:

Vitamín A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin K, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Vitamin C, Biotin, Niacinamid, Pantothenan vápenatý, Kyselina listová, Cholin chlorid, Železo, Zinek, Měď, Mangan, Jód, Selen, L-karnitin, vápník

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Krmná dávka = 3 - 4% idální váhy / den

 

SKLADOVÁNÍ A KRMENÍ:

Skladujte v mrazničce při -18°C po dobou 6 měsíců od data výroby. Podávejte rozmražené na pokojovou teplotu.